Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Duchnów

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Duchnów,mazowieckie

1 390 000 zł164,59 m² 8 445,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Nowoczesne segmenty z dużymi działkami Duchnów, gm. Wiązowna! Szukasz nowego domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do warszawy?poznaj nowoczesne segmenty w kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł3 500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 3500m2 z domen murowanym o wymiarach 5x7m w rejonie Duchnowa.Cena 718.000zł do negocjacji. W okolicy działki i inwestycje deweloperskie.W pobliżu komunikacja miejska linia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Duchnów

Duchnów,mazowieckie

1 330 000 zł40 m² 33 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł1 000 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala magazynowa o powierzchni ok. 1.000m2 znajdująca się na pierwszym piętrze budynku produkcyjno - magazynowego leżącego na działce o powierzchni ok. ponad 1ha. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dom z garażem Duchnów

Duchnów,mazowieckie

1 229 000 zł144 m² 8 221,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny bliźniak 144,89 m | Duchnów, gm. Wiązowna | stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Duchnowie, w gminie Wiązowna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł163,40 m² 5 966,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Housing Market przedstawia Państwu komfortowy, jednopiętrowy dom jednorodzinny położony w Duchnowie (gmina Wiązowna) w urokliwej i cichej lokalizacji. Dom to segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Duchnów

Duchnów,mazowieckie

560 000 zł1 604 m² 349,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1604 m , położona w spokojnej i zielonej części Duchnowa. Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt oraz wyznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Duchnów

Duchnów,mazowieckie

554 000 zł1 538 m² 360,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod usługi Duchnów działka przy głównej ulicy 1538m2 z mpzp. Możliwość przyłączenia gazu, kanalizacji, wody miejskiej z ulicy. Na działce można wybudować: zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów,mazowieckie

21 000 zł1 600 m² 13,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej/ duchnów/ wiązowna Na wynajem moduł usługowo - produkcyjno - magazynowy z mieszkaniem przy węźle A2 Dostępna powierzchnia: parter: powierzchnia ok 600 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 538 m² 371 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tuż przy ul. Wspólnej mamy bardzo ciekawą działkę na sprzedaż. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowanie przestrzeni. Zgodnie z nim mamy tu teren zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł1 000 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów,mazowieckie

4 860 €1 080 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1080 m2 w nowoczesnym centrum magazynowym. Istnieje możliwość wynajęcia pow. od 1 080 m2 do 2700m2. Stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Duchnów

Duchnów,mazowieckie

16 500 000 zł55 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka przemysłowo- usługowa, na terenie Duchnowa (powiat Otwocki, gmina Wiązowna). Po sąsiedzku obiekty Panattoni, możliwość dokupienia działek od sąsiadów i zwiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Bosmańska

Duchnów,mazowieckie

3 230 000 zł9 500 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objęta mpzp, o powierzchni 9500 m kw., położona jest wzdłuż ul. Spacerowej w miejscowości Duchnów gm. Wiązowna, w rozwojowej części Duchnowa dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem lokal o łącznej powierzchni ok 75m2 mieszczący się na drugim piętrze w budynku produkcyjno - magazynowym położonym w Duchnowie w gminie Wiązowna w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Duchnów

Duchnów,mazowieckie

315 000 zł1 250 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1250 m, położona w malowniczej miejscowości Duchnów, w gminie Wiązowna. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach 40 x 33.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł3 969 m² 390,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-inwestycyjna w Duchnowie przy ul. Góry Warszawskie o pow. 3.969 m2 (numer ewidencyjny 317 i 318) o wymiarach 20 x 154 m.; pusta, nie ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Duchnów

Duchnów,mazowieckie

16 453 392 zł54 123 m² 304 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duchnów gmina Wiązowna teren inwestycyjny pod zabudowę przemysłowo-magazynową o obszarze ca 5,41 ha położony bezpośrednio przy węźle Halinów autostrady A2 z dojazdem około 1 km do niej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów,mazowieckie

12 150 €2 700 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 2700 m2 w nowoczesnym centrum magazynowym. Istnieje możliwość wynajęcia pow. od 1 080 m2. Stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²75 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów,mazowieckie

12 000 zł600 m² 20 zł/m²

 

 

 

Duchnów,mazowieckie

1 050 000 zł199 m² 5 276,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szukasz wyciszenia? Domu w beztroskiej okolicy gdzie czas płynie wolniej? Mamy ofertę idealną dla ciebie Uroczy dom na dużej działce w Duchnowie. Cisza, spokój, wyjątkowo malownicze tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Pieńki

Duchnów,mazowieckie

790 000 zł3 000 m² 263 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzycie Państwo o dużej działce z prywatnym lasem, to zapraszam do Duchnowa w okolice ulicy Pieńki. Mamy tu na sprzedaż piękną działkę. W sumie ziemi jest 3000 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Duchnów,mazowieckie

1 535 000 zł5 183 m² 296,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Duchnów, gmina Wiązowna ok 40 min od centrum Warszawy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5183 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Duchnów

Duchnów,mazowieckie

185 000 zł950 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ulica Duchnowska, każdy ją zna w Wiązownie. Na przedłużeniu właśnie tej ulicy rozciągają się rozległe pola ale pewnie niebawem pola zamienią się w osiedla domów jednorodzinnych bowiem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów,mazowieckie

15 000 zł1 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej/ duchnów/ wiązowna Na wynajem moduł usługowo - produkcyjno - magazynowy z mieszkaniem przy węźle A2 Dostępna powierzchnia: piętro: powierzchnia ok 1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł7 328 m² 341,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena! Działka przemysłowa znajduje się w miejscowości Duchnów, przy ulicy Szosa Mińska, w województwie mazowieckim. Obręb ewidencyjny działki - Duchnów, gmina Wiązowna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Duchnów

Duchnów,mazowieckie

1 229 000 zł150,62 m² 8 159,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowy, jednopiętrowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, każda część o powierzchni użytkowej 150,62m2. Powierzchnia działki to 600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Duchnów

Duchnów,mazowieckie

560 000 zł1 603 m² 349,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1602 m , położona w spokojnej i zielonej części Duchnowa. Nieruchomość ma kształt prostokąta oraz posiada wyznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Duchnów

Duchnów,mazowieckie

650 000 zł5 954 m² 109,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka dla dewelopera. Wykonany wstępny projekt kameralnego osiedla - osiem domów (cztery bliźniaki połączone garażami). 3748 m2 to działka przeznaczona na budowę domów, 2206 m2 stanowi działka.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Zjazdowa

Duchnów,mazowieckie

18 000 €4 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 4000 m2, możliwość wynajęcia od 5 000m2 do 37 000m2, w nowoczesnym centrum logistycznym, stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Duchnów

Duchnów,mazowieckie

349 000 zł1 500 m² 232,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z uchwalonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość z możliwością postawienia domu wolnostojącego , dwulokalowego lub zabudowy usługowej. Mpzp pod nazwą :.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Duchnów,mazowieckie

324 000 zł1 081 m² 299,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane Duchnów Wiązowna wz ztm Otwock działki budowlane w Duchnowie k. Wiązowny ul. Spacerowa Wyobraź sobie swój dom w otoczeniu zieleni, zaledwie kilkaset metrów od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wspólna

Duchnów,mazowieckie

240 000 zł3 769 m² 63,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duchnów 3769m? (1000m?+las) wz - 3km do A2 rzeka Duchnów Działka budowlana 1000 m2 z warunkami zabudowy wraz z lasem 2769 m2 łącznie 3769 m2 obok rzeki Na sprzedaż wyjątkowy zestaw: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Duchnów,mazowieckie

358 000 zł1 192 m² 300,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki bud. Duchnów Wiązowna ztm wz Otwock A2 gaz działki budowlane w Duchnowie k. Wiązowny pow. otwocki - Ul. Spacerowa, 12 min spacerem od przystanku ztm W ofercie mamy także sąsiednie.

Szczegóły ogłoszenia

11 600 000 zł58 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobra propozycja dla inwestora poszukującego dużej działki z planem na budowę osiedla domów. W Studium przeznaczenie zabudowa miezkaniowa Wszystkie media w głównej ulicy. Uregulowane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Spacerowa

Duchnów,mazowieckie

10 095 690 zł30 593 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana, objęta mpzp, o powierzchni 30593 m kw., położona jest wzdłuż ul. Spacerowej i Bosmańskiej w miejscowości Duchnów gm. Wiązowna, w rozwojowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Pęclińska

Duchnów,mazowieckie

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis działki Oferuję na sprzedaż rozległą, suchą i płaską działkę o regularnym, prostokątnym kształcie (26,5m x 57,5m), położoną w szybko rozwijającej się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Duchnów

Duchnów,mazowieckie

459 200 zł1 312 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1312m2 objęta mpzp Możliwość zabudowy jednorodzinne wolnostojącej, garaż ,budynek gospodarczy. Powierzchnia biologicznie czynna 70% zabudowy 25% działki. Media woda prąd i gaz 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Duchnów

Duchnów,mazowieckie

770 000 zł121 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Narożny segment , na terenie zamkniętego osiedla. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media miejskie (kanalizacja,woda,gaz,prąd). Parter: wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Duchnów

Duchnów,mazowieckie

990 000 zł121 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nieruchomość na zamkniętym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy. Kupujący nie płaci 2 % pcc. Dom w trakcie wykańczania, do wprowadzenia w lipcu 2026r. Parter: wiatrołap , widna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij