Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Duchnów

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Muzyczna

Duchnów,mazowieckie

1 229 000 zł192 m² 6 401,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kupujesz bezpośrednio od developera. Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku pcc 2 % Dom w klematisach 30 (b) to projekt firmy Archon na jego podstawie został wybudowany dom ,który chcemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł17 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka w Duchnowie z prywatnym lasem. Nieruchomość składa się z dwóch pasków, długich pasków - zwężających się po prawej stronie czyli tam gdzie są lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

280 000 zł800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zielonej części Duchnowa. To właśnie tu mamy na sprzedaż piękną działką ze starymi drzewami i lasami wokoło. Działka ma już wyrobione warunki zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł8 630 m² 226 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli poszukujecie Państwo działki w Wiązownie na której można postawić obiekty produkcyjne, składy, magazyny lub zabudowę usługową to zapraszam do Leśnego Zakątka w Duchnowie. Mamy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów,mazowieckie

9 600 €2 000 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 5 000 m2, możliwość wynajęcia od 5 000 m2 do 37.000m2, w nowoczesnym centrum logistycznym, Stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów,mazowieckie

27 000 zł1 600 m² 16,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej/ duchnów/ wiązowna Na wynajem moduł usługowo - produkcyjno - magazynowy z mieszkaniem przy węźle A2 Dostępna powierzchnia: parter: powierzchnia ok 600 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Spacerowa

Duchnów,mazowieckie

3 220 000 zł9 200 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana, objęta mpzp, o powierzchni 9200 m kw., położona jest wzdłuż ul. Spacerowej i Bosmańskiej w miejscowości Duchnów gm. Wiązowna, w rozwojowej części.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 125 m² 239,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1125 m | Duchnów, gm. Wiązowna | warunki zabudowy | 35 min do Warszawy Lokalizacja: duchnów, gmina Wiązowna, powiat otwocki Numer działki: 284/9 Powierzchnia: 1125 m Media:.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł13 110 m² 453,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 13000m2/ duchnów/ węzeł konik stary - Działka inwestycyjna położona na wschód od Warszawy, w okolicy węzła Konik Stary łączącym autostradę A2 i drogę krajową nr.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł1 800 m² 342 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ulica Wspólna wjazd w Kazimierza Dowjata to właśnie tu po obu stronach drogi mamy dwie narożne, duże działki na sprzedaż. Obecnie w miejscowym planie są one uznane za siedliskowe ale plan.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Duchnów

Duchnów,mazowieckie

1 799 000 zł280 m² 6 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Duchnów | 280 m | działka 1300 m | przestronny dom w spokojnej zabudowie jednorodzinnej Jeśli szukasz domu, w którym przestrzeń naprawdę czuć - ten układ zrobi na Tobie wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Duchnów,mazowieckie

334 800 zł1 080 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W duchnowie przy ul. Spacerowej mamy kilka bardzo ciekawych działek na sprzedaż. Działki powstają wskutek podziału większej nieruchomości, która przez lata była wykorzystywana jako sad. Teraz zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Duchnów

Duchnów,mazowieckie

472 320 zł1 312 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1312m2 objęta mpzp Możliwość zabudowy jednorodzinne wolnostojącej, garaż ,budynek gospodarczy. Powierzchnia biologicznie czynna 70% zabudowy 25% działki. Media woda prąd i gaz 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów,mazowieckie

21 120 €4 400 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 4400m2 w Starym Koniku standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2 wysokość netto 12 m siatka słupów 12 m x 22 m nośność posadzki 6.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Duchnów

Duchnów,mazowieckie

13 750 000 zł55 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna na sprzedaż o łącznej pow 5,5 ha. Lokalizacja Duchnów, przy węźle autostrady A2 z krajową drogą nr 2. Media w ulicy. Istnieje przykładowa koncepcję.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł840 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż piękną działkę w otulinie lasu w miejscowości Duchnów gm. Wiązowna przy ul. Strumykowej. Działka posiada wydane warunki zabudowy Teren o powierzchni 840 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Duchnów

Duchnów,mazowieckie

260 000 zł13 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w Duchnowie, mamy do zaoferowania działkę o powierzchni 13000 metrów kwadratowych położoną na przepięknych terenach nad rzeką Mienią. W otoczeniu domki jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Duchnów

Duchnów,mazowieckie

770 000 zł121 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Narożny segment na terenie zamkniętego osiedla. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media miejskie (kanalizacja,woda,gaz,prąd). Parter: wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 000 zł30 200 m² 308 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę w Duchnowie przy ul. Ustronnej. Świetna lokalizacja - bardzo szybki wyjazd na A2 blisko jest również do szkół, sklepów i urzędów w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów,mazowieckie

54 000 €12 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 12 000 m2 w nowoczesnym centrum logistycznym, stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2 wysokość netto 12 m siatka słupów 12.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł2 180 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę, blisko ul. Góry Warszawskie w Duchnowie czyli bardzo dobra lokalizacja. Blisko bowiem są przystanki autobusowe przy ul. Wspólnej, szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

439 000 zł1 312 m² 334,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość stania w korkach, huku miasta i sąsiadów zaglądających Ci w talerz przez okno bloku? Pora na przeprowadzkę tam, gdzie trawa jest bardziej zielona, a powietrze pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Duchnów,mazowieckie

770 000 zł121 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Dom na terenie zamkniętego osiedla. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Zamknięte , zagospodarowane osiedle. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Spacerowa

Duchnów,mazowieckie

1 122 000 zł3 300 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana, objęta mpzp, o powierzchni 3300 m kw., położona jest wzdłuż ul. Spacerowej i Bosmańskiej w miejscowości Duchnów gm. Wiązowna, w rozwojowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów,mazowieckie

11 900 zł600 m² 19,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Duchnów

Duchnów,mazowieckie

1 799 000 zł198 m² 9 085,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom W ustronnym miejscu dla ludzi szukających spokoju od zgiełku miejskiego. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w cichej i spokojnej okolicy. Dom poza miastem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Duchnów

Duchnów,mazowieckie

15 680 zł980 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 980m2 i wysokości 4m na 1. piętrze w dwukondygnacyjnym, murowanym budynku magazynowo-produkcyjnym. Dostęp z wózka widłowego, ewentualnie właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Duchnów

Duchnów,mazowieckie

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000m2 położone w Duchnowie koło Wiązowny. Aktualne wz na dom wolnostojący , 70% powierzchnia biologicznie czynna. Wysokość do kalenicy 9m. Wymiary działki od wjazdu 36m w głąb.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Altany

Duchnów,mazowieckie

405 000 zł1 500 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka przy ul. Altany czeka na nowego Właściciela. To już jedna z ostatnich nieruchomości na sprzedaż przy tej ulicy. Było tu kilkanaście działek, wszystkie poszły jak świeże.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów,mazowieckie

39 600 €8 800 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 8 800 m2, możliwość wynajęcia od 5 000m2 do 37 000m2, w nowoczesnym centrum logistycznym, stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 109 190 zł21 543 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objęta mpzp, pod teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej, w tym obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Duchnów

Duchnów,mazowieckie

19 370 000 zł65 000 m² 298 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 6,5 ha Duchnów gmina Wiązowna. Działka w najszerszym miejscu o szerokości 125m, w najwęższym 85m, głębokość nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów,mazowieckie

22 500 €5 000 m² 4,50 €/m²

 

 

 

Duchnów,mazowieckie

1 290 000 zł164,59 m² 7 837,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowy, jednopiętrowy dom jednorodzinny położony w Duchnowie (gmina Wiązowna) w urokliwej i cichej lokalizacji. Dom to skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Duchnów

Duchnów,mazowieckie

390 000 zł2 830 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wystawiamy dużą działkę, idealną pod rezydencję, siedlisko lub gęstszą zabudowę. Działka powstała wskutek podziału długiego paska ziemi, na który oczywiście były wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Duchnów

Duchnów,mazowieckie

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy ładną działkę powstałą wskutek podziału działki 678 rejon 0005 Duchnów. Działka znajduje się przy bocznej gminnej drodze odchodzącej od ulicy Wspólnej. W Wspólnej jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Duchnów

Duchnów,mazowieckie

560 000 zł1 604 m² 349,13 zł/m²